• Bizi Arayın: 444 10 60
  • Cumhuriyet Mah. Gürpınar Yolu Cad, Şafak Sokak,E Blok No:1/1

İnsan Kaynakları Politikamız

  • Anasayfa
  • İnsan Kaynakları Politikamız

İnsan Kaynakları ve İşe Alım Politikamız

Beykent Üniversitesi Hastanemizin tüm fonksiyonlarını vizyon ve misyonuna hizmet ederek uygun şekilde yerine getirebilmesi, süreçlerimizin tam koordineli olarak işleyebilmesi adına gereken insan kaynağının yetkinlik ve niteliklerinin belirlenerek, doğru işe doğru kişiyi yerleştirme yaklaşımı ile işe alım politikamızı benimsiyor ve bu doğrultuda işleyişimizi gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda; en önemli ve biricik kaynağımız olan "insan"a gereken değeri vererek, ayrım yapmaksızın eşit davranma ilkemizi koruyoruz.

Tarafımıza yapılan her başvurunun da bizler için değerli olduğunun bilincinde olarak, seçme ve yerleştirme süreçlerimizde pozitif bir İK profili ile her adaya aynı özen ve titizlikle yaklaşıyoruz.

Hastanemizin felsefesini, ilkelerini, stratejilerini, misyonunu ve vizyonunu ilke edinerek benimseyebilecek nitelikteki insan kaynağına ulaşmaya çalışıyor, kurum kültürümüze uyumlu, işin gerektirdiği yetkinliklere sahip adaylar ile hastanemizi daima ileriye taşımayı hedefliyoruz.

Seçme ve yerleştirme sürecinde kullandığımız yöntemlere önem veriyor, aday ve görev niteliğine göre değişkenlik gösteren kriterler ve uygulamalar ile mülakatlarımızı çeşitlendiriyoruz.

Yıllık personel ihtiyaç planımız doğrultusunda, işe alım süreçlerimizi sağlık sektöründe "hasta memnuniyeti" odağını da koruyarak, yaptığı işe gönülden bağlı olan, insan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışması ruhuna sahip, alanında uzman kişileri ailemize katmaya önem veriyoruz.