• Bizi Arayın: 444 10 60
  • Cumhuriyet Mah. Gürpınar Yolu Cad, Şafak Sokak,E Blok No:1/1

İnsan Kaynakları

Deneyimli ve alanında uzman kadromuz ile hasta memnuniyeti odaklı ve sağlık sektöründe fark yaratan hizmet anlayışımızla 2011 yılından bu yana kesintisiz hizmet veriyoruz.

Açıldığı ilk günden bugüne hasta odaklı, kanıta dayalı ve nitelikli bir hizmet veren Beykent Hastanesi, uzman kadrosu ve ileri teknolojik donanımıyla sağlığa dair ihtiyaç duyulabilecek her alanda hizmet sunmaktadır.

Bu doğrultuda mevcut iş gücünü verimli hale getirebilmek için tüm eğitsel ve teknolojik imkânlardan çalışanlarımızı faydalandırarak, çalışma ortamında moral ve motivasyonu en üst seviyeye çıkarmak en büyük amacımızdır.

Hastanemizin misyon ve vizyonu doğrultusunda nitelikli insan gücü alımını gerçekleştirmek ve bu doğrultuda çalışanlarımızın kariyer planlamalarını ve gelişimlerini desteklemek istiyoruz.

Hastanemizin vizyonunu, misyonunu ve ilkelerini benimseyip uygulayabilecek, kendisini, takımını ve hastanemizi geliştirecek, yaptığı işe gönülden bağlı, takım çalışması ve inisiyatif alma konularında etkili, eğitimli ve profesyonel ekip arkadaşlarına her zaman açığız.

Hasta bakımı, araştırma, hastane yönetimi ve hastane operasyonlarının tüm alanlarında kariyer yolları sunan Beykent Hastanesi’nin iş fırsatlarını şimdi keşfedin. info@ozelbeykenthastanesi.com adresi üzerinden öz geçmişlerini bizimle paylaşın.

 

 

İş Başvuru Formu için Tıklayınız